Dutch ID Gravel E-Bike 50nm NIEUWSTAAT 6 mnd Garantie

Deze fiets uitproberen

Kom snel langs of maak een afspraak!

Nu na inruil

€995

Deze sport E-bike is met zijn sportieve kenmerken als: lage gewicht en stabiele accu- en motorpositie en de Schwalbe crossbanden een ideale offroad fiets!

Enkele specificaties:

400 Wh accu, robuust op het frame verwerkt.

Magura hydraulische remmen.

Krachtige Shimano Steps 50 Nm middenmotor.


Uitgerust met het SHIMANO STEPS systeem en een goed leesbaar LCD-display. Zo kunt u goed de snelheid, de actieradius en het aantal gereden kilometers in de gaten houden. De Shimano Steps geluidsarme middenmotor geeft een natuurlijk ondersteuningsgevoel door het gebruik van een trapkracht sensor.

Een ware uitvinding is het Di2 systeem op deze Urban! De fietservaring verbetert hiermee aanzienlijk omdat je elektronisch de versnellingsnaaf kunt bedienen. Met knopjes naast het handvat klikt je zonder enige kracht door de versnellingen heen. Snel en met bijzonder veel gebruiksgemak. In de automatische stand zal de naaf automatisch de versnellingen kiezen, de schakelmomenten zijn in stapjes, je dient de pedalen kortstondig stil te houden tijdens het schakelen.

 

En heren framematen :  L =  21 inch 

Wij leveren u deze E-bike met 6 mnd Garantie, ook op de accu!

 

Na inruil van uw fiets nu € 995,-

Specificaties
Merk Dutch id
Motor positie Middenmotor
Accu locatie Uitneembaar op frame
Versnellingen 8 versnellingen
Merk motor Shimano
Remmen Hydraulische velgremmen